Wymiana okien w mieszkaniu

 

Mieszkania w starym budownictwie, często niedostatecznie ocieplone, generują bardzo duże straty ciepła, a co za tym idzie wymagają większych nakładów na dogrzewanie. A to oczywiście kosztuje. I to nie małe pieniądze. Może warto zatem pomyśleć o uszczelnieniu mieszkania i wymianie okien na bardziej estetyczne ale i bardziej izolujące? Zastosowanie nowoczesnej stolarki drewnianej, PVC czy aluminiowej potrafi dać ponad 30% oszczędności w ogrzewaniu pomieszczeń, w których dotychczas były zainstalowane okna starego typu. Znając miesięczne rachunki za ogrzewanie mieszkania łatwo policzyć, po jakim okresie czasu inwestycja w nowe okna się zwróci.

 
kwiecień
03 '17

Jakie wymagania musi spełniać akrylowy brodzik

Robert Dąbrowski

Robert Dąbrowski

Urządzając własne wymarzone mieszkanie, zwykle największe pieniądze musimy zainwestować w wykończenie łazienki i kuchni. Są to pomieszczenia, w których remonty prowadzi się znacznie rzadziej niż na przykład w salonie czy sypialni. Wiąże się to z tym, że chcąc na przykład wymienić akrylowy brodzik prysznicowy np od polskiego producenta musimy mieć na uwadze, że praktycznie prawie cała łazienka będzie musiała być kuta. 
Niejeden producent wanien akrylowych zdaje sobie sprawę, że zmieniając jedną rzecz w łazience, klient zazwyczaj prędzej czy później zdecyduje się na większy remont. To dlatego często producent wanien akrylowych czy innych elementów armatury łazienkowej, widząc, że została zakupiona przez klienta płyta prysznicowa, proponuje on zniżkę na akrylowy brodzik prysznicowy. W ten sposób klient otrzymuje dwa potrzebne mu komponenty w niższej cenie, a producent wanien akrylowych może cieszyć się większym zarobkiem. 
Jeśli decydujemy się zakupić akrylowy brodzik prysznicowy musimy sprawdzić, czy spełnia on wszystkie istotne parametry. Przede wszystkim akrylowy brodzik prysznicowy musi mieć idealny i pasujący do naszej łazienki wymiar. Zdarza się, że niektóre firmy umożliwiają składanie zamówień na akrylowy brodzik prysznicowy pod konkretny wymiar. Wówczas producent wanien akrylowych i brodzików, produkuje specjalnie pod to zlecenie akrylowy brodzik prysznicowy. Warto sprawdzić, czy do wybranego przez nas brodzika, dostępna jest na rynku odpowiednia płyta prysznicowa. Na pewno należy również zorientować się, czy płyta prysznicowa jest trwała i niełatwo ulega destrukcji. Musi ona wystarczyć nam na lata użytkowania.

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


 

Warto zobaczyć

Dekoracja wnętrz, Dom, Ogród, Beton, Biznes, Bruk, Brukarz

Piszą na tym blogu

Patrycja Dubieniecka, Robert Dąbrowski

Archiwum

Grudzień 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Listopad 2016, Lipiec 2016, Czerwiec 2016, Maj 2016, Kwiecień 2016, Marzec 2016, Luty 2016, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Sierpień 2011