Wymiana okien w mieszkaniu

 

Mieszkania w starym budownictwie, często niedostatecznie ocieplone, generują bardzo duże straty ciepła, a co za tym idzie wymagają większych nakładów na dogrzewanie. A to oczywiście kosztuje. I to nie małe pieniądze. Może warto zatem pomyśleć o uszczelnieniu mieszkania i wymianie okien na bardziej estetyczne ale i bardziej izolujące? Zastosowanie nowoczesnej stolarki drewnianej, PVC czy aluminiowej potrafi dać ponad 30% oszczędności w ogrzewaniu pomieszczeń, w których dotychczas były zainstalowane okna starego typu. Znając miesięczne rachunki za ogrzewanie mieszkania łatwo policzyć, po jakim okresie czasu inwestycja w nowe okna się zwróci.

 
grudzień
19 '16

Idealne wnętrze to wnętrze pełne sztuki!

Robert Dąbrowski

Robert Dąbrowski

Znudziły ci się puste białe ściany? Chcesz zmienić wystrój swojego wnętrza? Jednym z prostszych sposobów, aby tego dokonać jest powieszenie na ściany pięknych obrazów lub zdjęć. Możesz też zaszaleć i odwiedzić wrocławski sklep z akcesoriami dla plastyków, gdzie zaopatrzysz się w niezbędne akcesoria i sam pomalujesz ściany w barwne wzory.W zależności od tego co chesz zrobić ze ścianami - są odpowiednie style. Np w zależności od rodzaju obrazu, zdjęcia lub plakatu, które chcesz oprawić, nasi pracownicy z chęcią pomogą ci w wyborze odpowiedniej ramki. Jest to bardzo ważne, ponieważ obrazy muszą pasować do innych sprzętów i ozdób znajdujących się w pomieszczeniu, gdzie obraz ma być umieszczony. Nie musisz się martwić, że coś nie będzie pasować. Bierzemy to w swoje ręce.

W naszej firmie dobrze oprawisz obrazy w ramy na wymiar. Obsługujemy wszystkie obecnie funkcjonujące formaty, od najmniejszych do największych. Ponadto w naszej ofercie znajduje się możliwość oprawy obrazów o nietypowych wymiarach. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy spersonalizowaną ramę do obrazu. Rama będzie idealnie pasować do twojego obrazu, więc nie będziesz musiał go przycinać. Twoje wnętrze będzie prezentowało się idealnie, gdy dobrze oprawisz obrazy w ramy na wymiar. 

Zaufaj doświadczonej firmie! Oprawianie obrazów w ramy jest zlecane naszej firmie od wielu lat. Jesteśmy sprawdzoną marką. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Oprawa obrazów jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a my wszystkim się zajmiemy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oprawa obrazów na twoje ściany będzie idealna!

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


 

Warto zobaczyć

Dekoracja wnętrz, Dom, Ogród, Beton, Biznes, Bruk, Brukarz

Piszą na tym blogu

Patrycja Dubieniecka, Robert Dąbrowski

Archiwum

Grudzień 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Listopad 2016, Lipiec 2016, Czerwiec 2016, Maj 2016, Kwiecień 2016, Marzec 2016, Luty 2016, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Sierpień 2011