Wymiana okien w mieszkaniu

 

Mieszkania w starym budownictwie, często niedostatecznie ocieplone, generują bardzo duże straty ciepła, a co za tym idzie wymagają większych nakładów na dogrzewanie. A to oczywiście kosztuje. I to nie małe pieniądze. Może warto zatem pomyśleć o uszczelnieniu mieszkania i wymianie okien na bardziej estetyczne ale i bardziej izolujące? Zastosowanie nowoczesnej stolarki drewnianej, PVC czy aluminiowej potrafi dać ponad 30% oszczędności w ogrzewaniu pomieszczeń, w których dotychczas były zainstalowane okna starego typu. Znając miesięczne rachunki za ogrzewanie mieszkania łatwo policzyć, po jakim okresie czasu inwestycja w nowe okna się zwróci.

 
grudzień
27 '17

Jak odnowić okna drewniane?

Jak odnowić okna drewniane?

(...) i późną jesienią. Przed rozpoczęciem pracy sprawdź, jak ciepło jest na zewnątrz – temperatura powinna bowiem przekroczyć osiemnaście stopni Celsjusza. Dokładnie oczyść powierzchnię drewna Aby rezultaty twojej pracy były widoczne przez długi czas, zawczasu odpowiednio przygotuj odnawiane drewno. Dobrze, kiedy renowacja okien drewnianych rozpocznie się od usunięcia warstwy starej farby i odtłuszczenia powierzchni drewna. Jeśli zauważysz ślady obecności grzybów, użyj do tego specjalnego środka zwalczającego te organizmy, w innych przypadkach możesz posłużyć się zwykłym denaturatem lub płynem do mycia (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
maj
09 '17

Ogrody - zrealizuj swoje marzenia

Ogrody - zrealizuj swoje marzenia

(...) zielony wpływa na organizm odprężająco. Działka jest także dobrym miejscem na urządzanie różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Mimo wszystkich tych zalet, ogrody posiadają również wady. Po pierwsze - ogród trzeba zaplanować, tak aby jak najlepiej służył właścicielom, a także, oczywiście, jak najpiękniej się prezentował. Nie każdy potrafi zrobić to samodzielnie. Na szczęście dzięki specjalnym firmom możliwe jest projektowanie ogrodów w Poznaniu także posiada taką ofertę. Dzięki tym firmom zakładanie ogrodów (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
kwiecień
11 '17

Wiosenne porządki w oknach

Wiosenne porządki w oknach

(...) swym ciepłem wnętrza naszych domów. W związku z tym, warto zastanowić się, które z zabezpieczeń słonecznych, bardziej spełnia nasze potrzeby, żaluzje czy może rolety? Te pierwsze, są na pewno dobrym rozwiązaniem dla osób mieszkających na wyższych piętrach, ponieważ lepiej chronią przed nagrzewaniem się mieszkania, co (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, drzwi, okna

 
kwiecień
03 '17

Jakie wymagania musi spełniać akrylowy brodzik

Jakie wymagania musi spełniać akrylowy brodzik

(...) czy później zdecyduje się na większy remont. To dlatego często producent wanien akrylowych czy innych elementów armatury łazienkowej, widząc, że została zakupiona przez klienta płyta prysznicowa, proponuje on zniżkę na akrylowy brodzik prysznicowy. W ten sposób klient otrzymuje dwa potrzebne mu komponenty w niższej cenie, a producent wanien akrylowych może cieszyć się większym zarobkiem. Jeśli decydujemy się zakupić akrylowy brodzik prysznicowy musimy sprawdzić, czy spełnia on wszystkie istotne parametry. Przede wszystkim akrylowy brodzik (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
grudzień
19 '16

Idealne wnętrze to wnętrze pełne sztuki!

Idealne wnętrze to wnętrze pełne sztuki!

(...) odpowiedniej ramki. Jest to bardzo ważne, ponieważ obrazy muszą pasować do innych sprzętów i ozdób znajdujących się w pomieszczeniu, gdzie obraz ma być umieszczony. Nie musisz się martwić, że coś nie będzie pasować. Bierzemy to w swoje ręce.W naszej firmie dobrze oprawisz obrazy w ramy na wymiar. Obsługujemy wszystkie obecnie funkcjonujące formaty, od najmniejszych do największych. Ponadto w naszej ofercie znajduje się możliwość oprawy obrazów o nietypowych wymiarach. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy spersonalizowaną ramę do obrazu. Rama (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
listopad
26 '16

Prezent w koszu wiklinowym

Prezent w koszu wiklinowym

(...) prezentowe charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem oraz wysoką trwałością dzięki wykorzystaniu materiału o najwyższej jakości. W koszach wiklinowych umieścić możemy na przykład słodycze lub inne prezenty, które chcemy podarować bliskiej nam osobie. Zakup oryginalnego prezentu jakim z pewnością  jest kosz prezentowy, okaże się idealnym upominkiem dla każdej osoby, niezależnie od wieku czy płci. Upominek taki charakteryzuję także wysoka funkcjonalność oraz praktyczność. Kosz prezentowy może zostać wykorzystany także jako ozdoba do mieszkania lub miejsce do przechowywania potrzebnych rzeczy. Kosze takie (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
lipiec
03 '16

Jak obudzić śpiocha

Jak obudzić śpiocha

(...) aby sprostać oczekiwaniom naszych wymagających klientów. Kolorowe wzory, szalone motywy i najpopularniejsze postacie z bajek sprawią, że dziecko samo będzie chciało wieczorem nastawić budzik. Nie będzie mogło doczekać się usłyszenia radosnej melodyjki oznajmiającej, że już czas wstać do szkoły. Oferujemy setki różnych modeli, dzięki (...)

Kategorie: czas, dekoracja wnętrz, dom, ogród, zegar

 
czerwiec
26 '16

Blaty z kamienia - Warszawa

Blaty z kamienia - Warszawa

(...) wszystkiego, co jest z nią związane. Pozna się zakres usług, jak również ceny, z jakimi trzeba będzie się liczyć wybierając konkretną firmę. W przypadku wielu takich firm będzie można kupować zarówno blaty kamienne warszawa, jak i zamawiać coś konkretnego pod siebie, na co będzie trzeba jakiś czas poczekać. Jeśli już chce się posiadać w domu blat o konkretnych wymiarach i charakterystyce to warto poczekać, a wtedy na pewno nie będzie się miało powodów do narzekania na uzyskany efekt. Blaty, jakie (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
maj
22 '16

Materiał do wyłożenia chodnika lub parkingu

Materiał do wyłożenia chodnika lub parkingu

(...) bardzo dobre jakościowo oferty układania kostki brukowej. Profesjonalne firmy są wyposażone w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wszystko pójdzie szybko. Dodatkowo można zażyczyć sobie praktycznie każdy kształt i wzór. Okrąg, prostokąt, owal czy inna figura to dla nich żaden (...)

Kategorie: bruk, brukarz, dekoracja wnętrz, dom, lublin, ogród

 
maj
04 '16

Jak umeblować pokój dziecka?

Jak umeblować pokój dziecka?

(...) dziewczynki – różowy. Dziecko na pewno ucieszy się też z kolorowej tapety z nadrukami z ulubionej bajki czy komiksu. Miejsce na zabawki Nie możemy zapomnieć o maskotkach i innych ulubionych zabawkach dziecka. Aby nie tworzyły bałaganu warto wygospodarować dla nich miejsce. Dobrym pomysłem będzie powieszenie półki bądź regału (takiej wysokości, aby dziecko samo mogło się do niej dostać), gdzie maluch będzie miał możliwość ustawić swoje zabawki. Należy wyznaczyć przestrzeń przeznaczoną do nauki- biurko i krzesło, dostosowane rozmiarem do wzrostu malucha. Pamiętajmy o zaokrąglonych krawędziach mebli. Biurka z (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
kwiecień
28 '16

Naturalne i proste wzornictwo w aranżacji

Naturalne i proste wzornictwo w aranżacji

(...) aranżacyjne. Możemy je wykorzystać we wnętrzach skandynawskich, folkowych, rustykalnych, a nawet industrialnych. I tak na przykład jeżeli mamy okna w drewnianych ramach, to możemy pójść dalej tym samym tropem i zamontować drewniane drzwi oraz podłogi. Jeżeli dobierzemy odpowiedni odcień drewna i stonowane wzory, to wnętrze na pewno zyska na elegancji i zdobędzie nowoczesną nutę. A jeśli już mowa o starych drewnianych elementach wyposażenia domu, to taka na przykład renowacja okien z drewna nie powinna przysporzyć nam żadnego problemu. Wystarczy odrobina chęci, odpowiednie narzędzia i środki, które zabezpieczą nową powłokę. Drewniane (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
marzec
24 '16

Tynki mozaikowe i dekoracyjne firmy Becco

Tynki mozaikowe i dekoracyjne firmy Becco

(...) często stosowany jest w powierzchniach dekoracyjnych i na elementach architektonicznych.Tynków mozaikowych produkowanych przez firmę Becco od tynków mozaikowych nie należy stosować na powierzchniach płaskich. Tynk kamyczkowy najczęściej kładzie się na podłoża (...)

Kategorie: beton, dekoracja wnętrz, dom, ogród, przemysł, tynk

 
luty
07 '16

Decowall oferuje Ramy do obrazów i luster

Decowall oferuje Ramy do obrazów i luster

(...) urokliwe krajobrazy i różnego rodzaju malownicze widoki, jak i portrety, czy inspirująca martwa natura. Aby jeszcze lepiej się prezentowały, warto oprawić je w ramy ścienne - tym bardziej, jeśli zajmują one centralne miejsce w naszym salonie lub sypialni.Magia ram do obrazów i (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, obraz, ogród, rama

 
październik
06 '15

Twój dom blisko natury

Twój dom blisko natury

(...) policzyć koszty, wybrać odpowiedni projekt zabudowy oraz zorganizować dobrą ekipę fachowców, chyba że sami potrafimy wiele zdziałać w budownictwie. Taras stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z przyjaciółmi i rodziną, niektórzy budują taras otwarty, inni zadaszony lub częściowo zabudowany. To wszystko zależy (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, firma, ogród, tarasy, warszawa

 
październik
02 '15

Przyjazne, ekonomiczne i inteligentne rozwiązania

Przyjazne, ekonomiczne i inteligentne rozwiązania

(...) pilota lub smartfona. Sensoryczne rozwiązania pozwalają na sterowanie światłem - to najczęściej wybierana i wdrażana funkcja. Pozwala na wyłączenie światła w całym domu w jednej chwili, bez sprawdzania wszystkich pomieszczeń po kolei. Najczęściej tę funkcję łączy się z uzbrojeniem alarmu, który włącza się po wyjściu wszystkich domowników i jest zintegrowany z całkowitym zgaszeniem światła. Dodatkowo sterowanie światłem umożliwia zarządzanie nim w czasie, w którym w domu toczy się normalne życie. Czujniki automatycznie reagują na pojawienie się osoby w pomieszczeniu zaświecając światło. Analogicznie, jeśli przez ustalony czas nie rejestrują niczyjej obecności wyłączą lampy. To też daje możliwość zaprogramowania włączania i wyłączania świateł podczas dłuższej nieobecności w domu - co znacznie podnosi bezpieczeństwo, wprowadzając potencjalnych złodziei w błąd. Inteligentny dom to (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
wrzesień
29 '15

Ogród piekny i zadbany

Ogród piekny i zadbany

(...) dla nas jakiejkolwiek tajemnicy, doskonale znamy potrzeby glebowe poszczególnych gatunków roślin, potrafimy także dostosować rośliny do finansowych ograniczeń właściciela. Posiadamy szeroką wiedzę w tej dziedzinie, a regularne śledzenie światowych trendów pozwala nam na sprawne towarzyszenie ogólnej panującej modzie, a także na sadzenie szczególnie popularnych gatunków. Posiadamy również kontakty z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi producentami, co ma (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród, projektowanie ogrodów

 
wrzesień
15 '15

Jak wybrać kosz wiklinowy?

Jak wybrać kosz wiklinowy?

(...) przedmiot o wygodnej rączce. W końcu to ona ułatwi nam chwile zakupów. Dodatkowo, zwróćmy również uwagę na pojemność naszego kosza. W końcu będziemy chcieli w nim trzymać mnóstwo, różnorodnych rzeczy. Oczywiście jeśli nie chcemy, wcale nie musimy wybierać takiego kosza na zakupy. W końcu akcesoria wiklinowe mogą mieć również inne zastosowanie. Świetnym wyborem będzie np. kosz wiklinowy rowerowy. Z łatwością przymocujemy go z przodu naszego dwukołowego pojazdu. Dzięki temu nie będziemy musieli już korzystać z bagażnika, co bywa bardzo niewygodne i męczące. (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
sierpień
29 '15

Jak bezboleśnie wyremontować mieszkanie?

Jak bezboleśnie wyremontować mieszkanie?

(...) swej wiedzy i doświadczenia, sprawi, że remont kuchni czy innego pomieszczenia nie będzie aż tak uciążliwy i skomplikowany. Ponadto taka osoba doskonale wie, jak "zagrać światłem" czy też jak maksymalnie zagospodarować przestrzeń, jaką posiadamy unikając przy tym wrażenia zagracenia. Podsumowując, porady takiej osoby na pewno mogą być przydatne, ale czy konieczne? Jeżeli decydujemy się na remont sypialni czy salonu, z powodzeniem możemy poradzić sobie sami. Niejednokrotnie okazuje (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
sierpień
23 '15

Nowoczesna kuchnia

Nowoczesna kuchnia

(...) wszystkim ważne jest dobre oświetlenie, ponieważ korzysta się z niej cały czas, nawet późnym wieczorem. Systemy oświetleniowe w meblach kuchennych są innowacyjnym rozwiązaniem pod wieloma względami. Pozwalają zamieścić źródło światła tam, gdzie będzie nam ono wyjątkowo potrzebne. Oprócz tego, w małych kuchniach są one przydatne aby zaoszczędzić miejsce, zamontowane w meblach nie zajmują nam dodatkowej przestrzeni.Kolejną ważną rzeczą, w jaką warto zainwestować, są uchwyty meblowe. Te niewielkie, na co dzień niezauważane elementy są niezwykle istotne. Korzystając z (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
sierpień
16 '15

Nowe trendy w aranżacji kuchni

Nowe trendy w aranżacji kuchni

(...) szczegóły.Jedna półeczka wokół okapu albo ciekawe uchwyty do szafek to drobiazgi, które mogą całkowicie odmienić charakter pomieszczenia.Meble kuchenne są tylko jednym z wielu trendów w aranżacji kuchni. Należy zwrócić uwagę na nowości w dziedzinie oświetlenia. Obecne rozwiązania - w szczególności związane z technologią LED - oferują efekty, które nie były możliwe do osiągnięcia jeszcze kilka lat temu. W szczególności popularne są taśmy LED, pozwalające na zmianę koloru (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, kuchnia, ogród

 
sierpień
05 '15

Aranżacja ogrodu

Aranżacja ogrodu

(...) mamy naprawdę sporo. Atrakcyjnie wygląda przede wszystkim wybór różnego rodzaju kwietników i zielników. Wybór w centrach ogrodniczych w Warszawie jest bardzo szeroki i to nie tylko ze względu na rodzaj poszczególnych roślin, ale również pod kątem wielu donic i innego rodzaju rozwiązań, które sprawiają, iż ten niewielki skrawek zieleni nabierze odpowiedniego charakteru.Projektowanie ogrodów w Warszawie oprzeć się można również o szerokie wyposażenie użytkowe. Wszelkie ławki, hamaki czy huśtawki powinny być wybrane w sposób jak najbardziej przemyślany, dzięki czemu całość okaże się niezwykle spójna. Nie możemy zapominać również o istotnej (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
sierpień
07 '11

Łazienka na każda kieszeń

Łazienka na każda kieszeń

(...) prawie wszystkich typów wanien oraz brodzików. Sprzedawane są różne wymiary i kształty. Istnieje opcja produkcji specjalnych kształtów pod indywidualne zlecenia.Brodziki prysznicowe - brodzik wykonany z wysokiej jakości materiałów, występujący w zestawie z podstawami styropianowymi, starannie wykończone.Narzędzia budowlane:- Łaty - łaty murarskie i tynkarskie- Sched-pol - poziomica ze wskaźnikami pion - 45 st. - poziom, anodowane albo malowane proszkowo, w dziewięciu długościach.- Kątownice budowlane - kątownice budowlane o zróżnicowanych wymiarach, ze (...)

Kategorie: dekoracja wnętrz, dom, ogród